Náš tým

Vystudovala jsem hairstyling a ve svých sedmnácti letech jsem otevřela vlastní kadeřnicky salon. Později jsem pracovala v salonu Zorany Ždrnja v Trenčíně. Ve dvaceti letech jsem odešla do Prahy, kde jsem pět let pracovala ve známém kadeřnickém studiu Joshua. Tam jsem se začala společne z klasickou vlasovou tvorbou zabývat také avantgardou a afro účesy. Poté jsem externě pracovala ve studiu Roháro. Zaměřuji se hlavně na extravagantní a moderní styly účesů, barvení, tvorbu dreadů a prodlužovaní vlasů. Zároveň jsem absolvovala vizážistický kurz a proto jsem schopná Vám poradit i při výběru správného make-upu. Jsem zakladatelkou Razor Studia a zároveň se účastním různých focení a módních přehlídek. Spolupracuji s umělci z herecké, hudební či módní branže. Absolvovala jsem vizážistický kurz (Asociace vizážistů a stylistů ČR) a velké množství vlasových školení (např.Toni & Guy, Tigi, Wella, L'oréal Professional, Petra Měchurová, Sebastian, Blanka Hašková).
Po ukončení oboru kadeřnice s maturitou jsem nastoupila do studia Real, kde jsem byla členkou Asociace HCF . Abych si rozšířila obzory, odcestovala jsem v roce 2004 do Londýna, kde jsem pracovala ve známé čtvrti Soho v salonu Soho Base. Po návratu v roce 2007 jsem nastoupila do salonu Joshua, kde jsem působila do roku 2011. Poté jsem se stala zakladatelkou Razor Studia. Mám za sebou mnoho školení střihu, barev, kolekcí a poradenství.
Od roku 1997 jsem pracovala v kadeřnickém salonu Šarm. V následujícím roce jsem se podílela na otevření vlasového a piercingového studia M-Maks. Zde jsem se vedle klasické učesové tvorby věnovala afro účesům a stříhané grafice. Záhy jsem pochopila, že toto je směr, kterým se chci ubírat - extravagance a hairstyle trochu jinak, nekonvenčně. Proto jsem v roce 2000 změnila své působiště a začala pracovat v tehdy již zavedeném a znamém salonu Joshua. Zde jsem absolvovala mnoho školení a staží (např. L'oréal Professional, Bertram K, Petra Měchurová, Libor Šula, I.Vavrušková, Jan Špilar). Jako vlasová stylistka jsem se účastnila mnoha módních přehlidek a focení.
Silvie Novotná
Po ukončení SOU obor kadeřnice jsem 2 roky pracovala v salonu Lady N. V roce 2003 jsem nastoupila do salonu Alfa, který se stal na 13 let mým druhým domovem. Průběžně absolvuji semináře a školení, jejichž tématem jsou nejen techniky střihu a barvení, ale taky například psychologie. Každoročně jsem se účastnila soutěže Wella Trend Vision, kde jsem v roce 2007 postoupila do finále. V roce 2009 jsem absolvovala týdenní stáž Vidal Sassoon Academy v Londýně. Začátkem roku 2016 jsem nastoupila do Razor studia, které mi poskytlo prostor, kde můžu čelit novým výzvám, rozvíjet svoji kreativitu a kadeřnické dovednosti.